O nás

 Naša firma je mladou neustále rozvíjajúcou sa spoločnosťou na trhu. Snažíme sa poskytovať tzv ,,FULL SERVICE“ aby zákazník našiel všetky služby na jednom mieste.Poskytujeme komplexné čistiace a upratovacie služby pre bytové domy, domácnosti a firmy. Tepovanie kobercov, postelí, matracov, sedačiek, gaučov, kresiel, stoličiek, taburetiek , čalúnenia a áut. Hodinový manžel ( Servisné práce pre vašu domácnosť ) .

Hlavnou filozofiou SLUŽBY-FRANKIE je zjednodušiť každodenný život a poskytnúť našim zákazníkom kvalitnú a dobre odvedenú prácu na profesionálnej úrovni. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám. Flexibilne sa prispôsobíme ku každému zákazníkovi a to dobou upratovania ako aj rozsahom služieb ktoré poskytujeme.Veď kto by sa nechcel vrátiť po dlhom pracovnom dni domov a nemať žiadne starosti s upratovaním , umývaním okien, kosením .

Prečo by si mal niekto objednať naše služby ?

Najdôležitejší dôvod prečo by si ľudia mali objednať naše služby je profesionálny a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Budeme sa osobne zaoberať každým podnetom , sťažnosťou alebo reklamáciou . Nevytvárame svoj vlastný produkt ale Služby ktoré poskytujeme sú odlišné od ostatných v tom že budú dostupné pre každého zákazníka a firma bude poskytovať komplexné služby pre domácnosť a firmy od A po Z. Pridanou hodnotou by mala byť firma a jej zamestnanci. Ak si produkt objednáte príde ku vám usmiaty a veľmi príjemný profesionál ktorý vám vo všetkom vyhovie a pomôže.Každý zákazník je pre nás dôležitý a myslíme si že o každého jedného sa treba starať, poskytnúť mu  niečo naviac, nejakú pridanú hodnotu aby vedel že on je dôležitý.