E-book na stiahnutie

mastnota v kuchyni v dome v izbe mastné povrchy

AKO UDRŽAŤ DOMÁCNOSŤ VO FORME

33 tipov a trikov ako si zjednodušiť upratovanie

Aj vy neustále bojujete s neporiadkom? Hľadáte rýchle spôsoby ako sa zbaviť špiny, mastnoty a usadenín, ktoré vám znepríjemňujú život? Bojujete so zápachmi, prachom a šmuhami na nábyt-ku, skle či zrkadlách? Zvádzate boj so škvrnami od čokolády, vína, kávy a s inými neopísateľnými problémami? Pomyslíte si občas, že najradšej by ste namiesto upratovania príbytku porýľovali celú záhradu mini rýľom alebo celú domácnosť jednoducho spláchli, len aby ste sa tomu vyhli?

Potom je táto príručka určená presne pre vás!

Prinášame vám v nej 33 zaručených tipov a trikov ako si zjednodušiť upratovanie a pritom využiť prostriedky bežne dostupné v každej domácnosti.

Tipy a triky sme zozbierali od svojich starých rodičov, príbuzných i známych, ale aj od klientov, ktorým už 4 roky poskytujeme naše služby na profesionálnej úrovni.

Sme spoľahlivým partnerom so snahou minimalizovať vaše náklady a maximalizovať náš výkon s ohľadom na vašu spokojnosť.

Aj preto vám ponúkame túto príručku zdarma ako bonus k našim službám. Veríme, že si v nej nájdete všetko potrebné a v prípade, že sami máte nejaký zaručený trik, radi privítame vaše nápady, aby sme časom mohli túto brožúrku rozšíriť o nové, skvelé a účinné rady pre zjednodušenie upratovania.

Scroll to Top