Upratovanie firiem

Upratovanie firiem

Zabezpečujeme komplexné upratovacie služby pre firmy, podniky, kancelárie, obchodné priestory a iné. Upratovanie zabezpečíme jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe. Čistota a poriadok vo Vašej firme je veľmi dôležitá pre vytvorenie príjemnejšej atmosféry pre Vašich zamestnancov ale zlepšuje aj 

Vašu duševnú pohodu. Prezentuje a zvyšuje úroveň firmy a môže veľmi ovplyvniť potenciálnych zákazníkov či dodávateľov. Ďalšími výhodami je to že ušetríte čas s uzatváraním pracovných zmlúv a hľadaním náhrady v prípade práceneschopnosti zamestnanca. Taktiež nestrácate čas nákupom čistiacich prostriedkov, pracovného naradia a oblečenia. A takto získate čas venovať sa svojej hlavnej činnosti .

Zabezpečujeme komplexné upratovacie služby pre firmy, podniky, kancelárie, obchodné priestory a iné. Upratovanie zabezpečíme jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe. Čistota a poriadok vo Vašej firme je veľmi dôležitá pre vytvorenie príjemnejšej atmosféry pre Vašich zamestnancov ale zlepšuje aj  Vašu duševnú pohodu. Prezentuje a zvyšuje úroveň firmy a môže veľmi ovplyvniť potenciálnych zákazníkov či dodávateľov. Ďalšími výhodami je to že ušetríte čas s uzatváraním pracovných zmlúv a hľadaním náhrady v prípade práceneschopnosti zamestnanca. Taktiež nestrácate čas nákupom čistiacich prostriedkov, pracovného naradia a oblečenia. A takto získate čas venovať sa svojej hlavnej činnosti . 

Najžiadanejšia ponuka činností ( môžu meniť podľa vašich požiadaviek ) :

Doplnkové služby :

Prečo práve my?

Referencie:

Ak Vás naša ponuka zaujala a mali by ste záujem o profesionálne služby pre vašu firmu tak nás kontaktujte pre vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky alebo si dohodnite osobné stretnutie.

Scroll to Top