Upratovanie firiem

Zabezpečujeme komplexné upratovacie služby pre firmy, podniky, kancelárie, obchodné priestory a iné. Upratovanie zabezpečíme jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe. Čistota a poriadok vo Vašej firme je veľmi dôležitá pre vytvorenie príjemnejšej atmosféry pre Vašich zamestnancov ale zlepšuje aj Vašu duševnú pohodu. Prezentuje a zvyšuje úroveň firmy a môže veľmi ovplyvniť potenciálnych zákazníkov a dodávateľov. Ďalšími výhodami je to že ušetríte čas s uzatváraním pracovných zmlúv a hľadaním náhrady v prípade práceneschopnosti zamestnanca. Taktiež nestrácate čas nákupom čistiacich prostriedkov, pracovného naradia a oblečenia. A takto získate čas venovať sa svojej hlavnej činnosti .

Najžiadanejšia ponuka činností ( môžu meniť podľa vašich požiadaviek ) :

Doplnkové služby :

NOVINKA !!!

Priemyselná práčovňa pre všetky hotely, nemocnice, fitness, wellness, školské zariadenia, výrobné a priemyselné závody...

Upratovanie firiem

Prečo práve my?

Potrebujete vyprať posteľné obliečky, vankúše, paplóny, záclony, utierky, osušky alebo zamestnanecké oblečenie?

Priemyselná práčovňa Frankie, ktorá využíva najnovšiu technológiu ozónového prania sa postará o to, aby bola bielizeň čistá, nadýchaná, biela a dezinfikovaná. Kontaktujte nás a dozviete sa viac.

Referencie:

Ak Vás naša ponuka zaujala a mali by ste záujem o profesionálne služby pre vašu firmu tak nás kontaktujte pre vypracovanie bezplatnej cenovej ponuky alebo si dohodnite osobné stretnutie.

Scroll to Top