Strojové čistenie podláh

Naša spoločnosť ponúka jednorazové alebo pravidelné strojové čistenie podláh. Pri čistení využívame čistiacu techniku a chémiu Kärcher. Keďže čisté podlahy sú dôležité z hygienického hľadiska ale tiež dobre vplývajú na zákazníka tak poskytujeme nasledovné služby:

Služby poskytujeme v obchodných centrách, novostavbách, skladových a výrobných priestoroch, garážach, školách, kanceláriách alebo ubytovacích zariadeniach.
Pri čistení si dokážeme poradiť so zažratou špinou, vodným kameňom, ropnými látkami, syntetickým olejom či inými tukmi a to na malých plochách ale aj vo veľkých halách o rozlohe viac ako 1000m2.
Keďže každá podlaha je iná, tak pre každý typ volíme individuálny prístup, takže v kombinácii s výkonnou technológiou, vysokokvalitnými prostriedkami, skúsenými a dobre zaškolenými zamestnancami dosiahneme maximálne čistiace schopnosti.

Postup pri čistení podláh :

  1. dôkladné pozametanie alebo vysávanie podláh
  2. hĺbkové strojové čistenie bez odsávania
  3. strojové čistenie s použitím kefy, prípadne valca spolu so odsávaním
  4. ručné dočistenie na menej dostupných miestach

Výhody pri čistení strojom :

Výhodou umývania podláh s automatmi, ktoré majú odsávanie je to, že špina, ktorá sa mechanicky uvoľní, nie je zatláčaná späť do podlahy, ale je ihneď odsatá.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky.

BD 50/50

BR 35/12

BR 40/10

Scroll to Top