Personálny leasing

Outsourcing ( upratovačka, chyžná, majordómus )

Čo je to outsourcing?

Outsourcing začína byť veľmi populárny v hotelovom odvetví a označuje zabezpečenie určitej časti činnosti firmy inou externou firmou. Zjednodušene povedané je to akýsi prenájom chyžnej, upratovačky alebo majordómusa. Zmyslom všetkého je aby ste nerobili to čo pre Vás môže urobiť niekto iný lacnejšie a výhodnejšie. Ušetríte tým čas, financie, nemáte žiadne 

starosti s personálom (nábor, evidencia, administrácia, odvody, absencie, práceneschopnosť, atď.) a taktiež získate flexibilitu personálu v obdobiach mimo sezóny s nižšou obsadenosťou. Znížite povinnosti hotelového manažmentu, Vaše náklady budú zodpovedať reálnej obsadenosti čím získate rýchle a jasné rozpočtovanie.

Outsourcing začína byť veľmi populárny v hotelovom odvetví a označuje zabezpečenie určitej časti činnosti firmy inou externou firmou. Zjednodušene povedané je to akýsi prenájom chyžnej, upratovačky alebo majordómusa. Zmyslom všetkého je aby ste nerobili to čo pre Vás môže urobiť niekto iný lacnejšie a výhodnejšie. Ušetríte tým čas, financie, nemáte žiadne starosti s personálom (nábor, evidencia, administrácia, odvody, absencie, práceneschopnosť, atď.) a taktiež získate flexibilitu personálu v obdobiach mimo sezóny s nižšou obsadenosťou. Znížite povinnosti hotelového manažmentu, Vaše náklady budú zodpovedať reálnej obsadenosti čím získate rýchle a jasné rozpočtovanie. 

Výhody v skratke :

príklad služieb ktoré pre vás môžeme zabezpečiť

Majordómus:

Housekeeping ( chyžná ) zahŕňa:

Cleaning zahŕňa: upratovanie

Doplnkové služby:

Housekeeping ( chyžná ) zahŕňa:

Cleaning zahŕňa: upratovanie

Doplnkové služby:

Kontaktujte nás pre vytvorenie nezáväznej cenovej ponuky

Scroll to Top