Upratovacie služby na profesionálnej úrovni

... pretože každý si zaslúži pracovať a žiť v čistom a bezpečnom prostredí.

Naše služby

Prevezmeme za vás upratovanie, zatiaľ čo vy budete oddychovať

Pod pojmom SLUŽBY napadne každého z nás niečo iné

Hlavným poslaním SLUŽBY-FRANKIE je zjednodušiť každodenný uponáhľaný život nás všetkých a zabezpečiť komplexnú ponuku služieb na profesionálnej úrovni. Služby sú určené pre každého človeka, ktorý by chcel získať viac času pre seba, svoju rodinu, svojich priateľov a nezaoberať sa činnosťami, ktoré by sme mohli vykonať za vás.

Spoločnosť Služby Frankie s.r.o je mladá, dynamická a inovatívna, 7 rokov pôsobiaca firma na trhu, ktorá napreduje najmä vďaka precíznosti a s cieľom vždy zameraným na spokojnosť našich klientov. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý Vám poskytuje upratovacie služby pre firemné a kancelárske priestory, závody, obchodné priestory, ubytovacie zariadenia, barové podniky, reštaurácie i hotelové zariadenia.

Zabezpečujeme vysoko kvalitné a profesionálne služby, jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe presne podľa vašich požiadaviek. Poskytujeme tzv. ,,FULL SERVICE“, to znamená že klient nájde všetky služby na jednom mieste. Vzhľadom na tieto fakty pracujeme so svojimi klientami na základe individuálneho prístupu, čoho výsledkom je individuálny pracovný plán spolu s cenovou ponukou a konkretizáciou daných úkonov, čím sa minimalizujú Vaše náklady a maximalizuje sa náš výkon so zameraním na Vašu spokojnosť.

Relaxujte a nechajte poriadok a čistotu
vo vašom domove
na odborníkov.

Prečo práve my?

Výsledky našej práce

Máte záujem o naše služby?

Tipy, triky a nápady na efektívne upratovanie a čistenie domácnosti nájdete aj na našich sociálnych sieťach
Scroll to Top