O nás

Každý deň sa stretávame s novými výzvami, ktoré nás posúvajú vpred. Sme mladou a pozitívne naladenou firmou, ktorá sa snaží svojim zákazníkom prinášať služby na profesionálnej úrovni. Staviame na odbornom prístupe a je pre nás mimoriadne dôležité, aby ste v našom portfóliu objavili každú službu, ktorú momentálne v súvislosti s upratovaním hľadáte.

Untitled-1-1.png
Veríme, že každý má právo pracovať a žiť v čistom a bezpečnom prostredí.

Naša vízia

-

Medzi hlavné oblasti nášho záujmu nepochybne patrí:

Naše hodnoty

Profesionalita a precíznosť

zamestnávame vyškolených ľudí, ktorí svoju prácu vykonávajú na profesionálnej úrovni a na základe štandardov

Individuálny prístup

osobne sa zaoberáme každou požiadavkou a podnetom. Ak sa náhodou stane, že služba nie je dodaná podľa predstáv, okamžite pracujeme na napravení našich chýb.

Zodpovednosť

správame sa zodpovedne voči práci, zamestnancom, klientom a životnému prostrediu

Kvalita

snažíme sa poskytovať čo najkvalitnejšie služby v oblasti čistenia a upratovania

Inovácie

pracujeme s najmodernejšou technikou pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.

Lojalita

budujeme silné a stabilné kontakty so zákazníkmi a partnermi

V prípade, že ste medzi našimi službami neobjavili konkrétnu, ktorú práve potrebujete, neváhajte nás okamžite kontaktovať. Hlavnou filozofiou celej našej spoločnosti je prinášať každému klientovi individuálne zamerané služby, ktoré objaví na jednom mieste v kvalitnom prevedení. Profesionalita a individuálny prístup sú hodnoty, na ktorých staviame. Naším hlavným cieľom je poskytnúť perfektne odvedenú prácu, ktorá naším stálym i novým zákazníkom spríjemní ich čas.

Medzi naše hlavné výhody patrí i značná časová flexibilita. Kto z nás by sa rád nezbavil povinností, ako sú upratovanie či umývania okien, ktoré ukrajujú nemalé percento z voľného času? Hoci každý z nás preferuje čistotu a upravené bývanie, čistenie patrí jednoznačne medzi najmenej obľúbené práce. My sa však postaráme o to, aby ste si svoj čas vychutnali podľa svojich preferencií a o vyčistenie celej domácnosti sa postaráme my. Najmä po dlhom a náročnom pracovnom dni rozhodne oceníte naše služby. My sa postaráme o všetky potrebné povinnosti a Vy zatiaľ môžete čas využiť na oddych alebo ho stráviť v prítomnosti svojich blízkych.

Untitled-1-1.png

Zaväzujeme sa poskytovať najvyššiu kvalitu upratovacích a čistiacich služieb a to tak, že zakaždým prekonáme očakávania našich klientov a zamestnancov. Každému klientovi poskytneme individuálne zamerané služby na jednom mieste v kvalitnom prevedení.

Naša Misia

-

Prečo si zvoliť práve nás?

Sme spoločnosťou, ktorá sa stále snaží posúvať vpred a hľadať nové námety, ktoré by nám pomohli zlepšiť sa. Naša filozofia je postavená na ponúkaní komplexných služieb a profesionálnom prístupe. Každý z našich zákazníkov objaví celé spektrum potrebných služieb. Okrem toho sa však snažíme každému klientovi ponúknuť balík služieb, ktoré presne spĺňajú jeho individuálne požiadavky a sú ušité na mieru.

Osobne sa zaoberáme každým podnetom, a ak sa náhodou stane, že služba nie je dodaná podľa predstáv, okamžite pracujeme na napravení našich chýb. Vaša spätná väzba je pre nás mimoriadne dôležitá. Vďaka nej máme možnosť každý deň rásť a zlepšovať sa v tom, čo robíme.

Profesionálne služby stoja v našom rebríčku hodnôt veľmi vysoko, rovnako dôležitá je však pre nás i spokojnosť našich zamestnancov. Pri každej službe Vašu domácnosť navštívi milý a usmiaty profesionál, ktorý sa bude snažiť pomôcť Vám v každom ohľade. Máte nejaké otázky? Neváhajte sa ho spýtať.

Každý z našich zákazníkov i zamestnancov je pre nás významný. Snažíme sa, aby ste pocítili tento fakt na vlastnej koži. Nie sme len ďalšou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá upratovaním. Sme spoločnosťou, pre ktorú je hlavné ponúkanie služieb, s ktorými bude každý zákazník spokojný. S akoukoľvek otázkou sa na nás môžete obrátiť a my Vám všetko s radosťou vysvetlíme.

Naše služby

Scroll to Top